Souhlasím se shromažďováním a zpracováním souborů cookies, které zpracovává společnost Google v souladu se svými Zásadami. Více informací ZDE. Rozumím

Speciální nabídka na nový eshop

Vítáme Vás a připravili jsme nabídku na eshop.

Nasadíme Vám pro vaši pohodlnou práci nejmodernější systém ShopMC v20 na správu obsahu, který je přímo napojený na helpdesk Taskpool a firemní CRM.

Dobrý den,

Je potřeba na začátku spolupráce vědět, co potřebujete. Dnešní doba je spíše o eshopu hned, nic dlouhodobě vyrábět na míru ..  Opravdu neděláme moc lidem co eshop to originál, protože to nezaplatí, vyjde to o desítky tisíc více. A nemají čas vše řešit. Jít od nuly, na zelené louce a začít vymýšlet koncept, x breefingů, pak nákres, nakódování po odsouhlasení .. vyjde to na desítky tisíc a týdny práce.

Šel jsem jiným směrem – udělal jsem s mým týmem několik desítek šablon – a kdo co chce si vybere, případně zkombinuje a pokud chce opravdu na míru něco, uděláme, viz reference na konci. 

Co navrhuji Vám :) Licenci na eshop za 1/5 ceny a je na Vás, jakou verzi zvolíte. Eshop je navždy Váš a nemusíte za něj již nikdy platit. Pouze webhosting a doménu.

Verze si prohlédněte na adrese https://www.shopmc.cz/#cenik

1, ESHOP ve verzi Business, cena 20tis, pro Vás 4.000,- Kč - zde by web byl nasazen za 1 den, krásný profesionální i na mobil, zabezpečený SSL certifikátem ... 

2, ESHOP ve verzi Professional, cena 50 tis, pro Vás 10.000,- Kč  - tento eshop již plnohodnotně zvládá prodej i s platebními kartami, doporučujeme pro začátek a kdykoliv lze vyšší verzi upgradovat, bezbolestně a za 1 hodinu, stačí nám napsat.

3, ESHOP ve verzi Ultimate, cena 100tis, pro Vás 20.000,- Kč - je pro ty, kteří to myslí opravdu s prodejem na internetu vážně. Kdo již eshopy provozuje ví, že pro velké prodeje jsou potřeba i další služby, které zde ve verzi Ultimate jsou.

Provizní a věrnostní systém, aby se klienti vraceli a vodili Vám své známé a měli z toho provizi a další.

Eshop jsou hotové, jak si řeknete, vytvoříme Vám do hodiny na našem serveru vaši vybranou verzi a naplníme ho vašimi daty.. (pokud si to nechcete plnit sami, to můžete samozřejmě)

Na vaši doménu eshop přesuneme po dokončení nebo ihned, jak budete chtít. Převod je zdarma.

Lidé, které jsem za více jak 20 let podnikání poznal, nechtějí něco NOVEHO JINEHO, ta doba byla, ale nyní chtějí HNED funkční web, co lze nalézt na internetu, co má SEO, jde na mobilu, má https zabezpečení a mnoho věcí jako Google Analytics, ZENDESK, SMART LOOK.. Google Capchta, Facebook login, vše toto jsem nechal naprogramovat abyste jako klienti mohli jen vložit CTRL V číslo a vše funguje.. ????

Můžete mít eshop jako naši klienti, jde o šablony a připravíme ho do 24 hodin.

https://www.hodinkymillner.cz/

https://www.kratochvilovci.cz/

https://www.levnepneu.com/

https://www.tricoline.cz/

https://www.potapeni-kladno.cz/

https://obchod.vinarstviusvatehomartina.cz/

https://www.dafitmotoracing.cz/

https://www.eswing.cz/

https://www.wineinstitute.cz/

https://www.laurajanackova.cz/

https://www.bodypower.cz/

https://www.fashion-hodinky.cz/

https://www.primamixmarket.cz/

https://www.doutniky-humidory-prislusenstvi.cz/

https://www.skandinavske-hodinky.cz/

https://www.reviderm-cz.cz/

https://www.rouskypraha.cz/

https://www.catering-servis24.cz/

https://www.pokladni-systemy-praha.cz/

https://www.4pm.cz/

https://www.elektronovamikroskopie.eu/

a stovky dalších

Jinak na vše jsou manuály a další nové děláme, viz https://podpora.shopmc.cz a na PUBLICMC https://podpora.publicmc.cz

Pokud budete potřebovat pomoc, napište nám. Budete-li cokoliv potřebovat vysvětlit, ukázat, oslovte mě nebo Petra Šimčíka.

Já nebo Petr s vámi projdeme možnosti, co jak lze udělat, upravit a poradíme Vám. Ale pokud budete chtít vše naplnit od nás a dáte podklady, uděláme to.

Napište nám, co potřebujete, zda si vyberete z hotových, nebo máte zájem o zcela nový design?

Jakmile spolupráci navážeme a budete mít od nás web nebo eshop, jsou Vám k dispozici naši další lidé, i ze SEO podpory.

Kateřina Schlosserová je šéfredaktorka všech 60-ti měst a vše s ní můžete probrat, který článek se na jakém portálu objeví, máte-li aktivovanou PR podporu na www.zpravodajstvionline.cz  a pokud ne a máte o tuto službu zájem, oslovte nás.

Alena Kvasničková pomáhá po nasazení s obsahem.

Připravil Roman Kunert

Vytváří StudioMC na systému PublicMC s podporou MediaMC | © PublicMC 2005 - 2022