Spuštění nového webu a co vše lze

14.03.2024

 93% hotovo

odhadovaný plánovaný čas spuštění ...

 

Jak sledujeme postup vašeho projektu: Náš přístup k předávání webu

Když předáváme web, postupujeme podle našich pečlivě vypracovaných kritérií. Rozumíme, jak je důležité být v neustálém kontaktu s klientem a poskytovat průběžné aktualizace o stavu projektu. Důvěra a transparentnost jsou pro nás klíčové hodnoty, a proto jsme si vybudovali systém, který umožňuje našim klientům sledovat status jejich projektu kdykoliv a odkudkoliv.

Zakládáme si na pečlivé práci, proto vše řešíme v systému zprávy projektu. Používáme systém Teamwork, dostupný na https://studiomc.eu.teamwork.com/, kde jsou jednotlivé úkoly a fáze projektu zaznamenány. Jakmile vytvoříme nový bod nebo dosáhneme milníku, updatujeme jeho status v systému. To vám umožní mít neustále krásně přehled o tom, v jaké fázi se váš web nachází.

Využíváním systému Teamwork zajišťujeme, že každý člen týmu má přesné informace o tom, co je potřeba udělat, a zároveň umožňujeme našim klientům mít plnou kontrolu a přehled nad průběhem práce na jejich projektu. Tento způsob komunikace a správy projektů je příkladem našeho závazku k vysokým standardům a otevřené spolupráci s klienty.

 

Spuštění vaší domény je v této fázi:
 

Nasazení systému:
DOKONČENO

SSL zabezpečení: 
DOKONČENO

Ochrana dat: 
DOKONČENO

Obsah od vás: 
DOKONČENO

Optimalizace obrázků: 
DOKONČENO

Databáze v akci: 
DOKONČENO

Aktualizace databáze: 
DOKONČENO

DNS připraveno: 
DOKONČENO

Testování responzivity: 
V PROCESU

 

Jakmile dokončíme poslední testy, naskočí zde 100% a  web bude okamžitě spuštěn pro veřejnost.

 


Rozšíření vašeho dosahu: Klíčové integrace

 

Google Analytics:
NEOBJEDNÁNO

Google Search Console: 
NEOBJEDNÁNO

Profesionální email: 
NEOBJEDNÁNO

Online deníky: 
DOKONČENO

 

Takto vypadá postup při výrobě webu, příklad

 

Ve Studio Modern Creative se zavazujeme k poskytování transparentních a efektivních řešení, abychom zajistili, že výsledek vašeho projektu nejen splní, ale překoná vaše očekávání. Díky našemu systému a přístupu k práci můžete být ujištěni, že váš web je v dobrých rukou a že jste součástí každého kroku na cestě k jeho spuštění.

Jsme zde, abychom zajistili, že přechod na váš nový web bude hladký a bezproblémový. Naše vize a odhodlání vás podpořit na cestě digitálním světem jsou neochvějné.

Těšíme se, že vám brzy představíme plody naší práce a uvítáme vás na nově aktualizovaném webu, kde budoucnost začíná právě teď.

 Doporučujeme pokud ještě nemáte:

Nastavení Google Search Console: Klíč k úspěchu ve vyhledávání

Nastavení Google Analytics statistik návštěvnosti 

Nastavení skvělého email poskytovatele: PROFI MAIL od Seznam

 

-->