Gastronomie 3

1. Responzivní design

Naše weby pro restaurace jsou postaveny na základech responzivního designu. To znamená, že vaše stránka bude vypadat skvěle na jakémkoli zařízení - ať už je to desktop, notebook, tablet nebo mobilní telefon. Responzivní design zajišťuje, že vaši zákazníci budou mít vždy přístup k nejlepší možné prezentaci vaší restaurace, bez ohledu na to, jakým způsobem se rozhodnou prohlížet vaše stránky.

2. Vynikající administrace

Představte si, že můžete měnit obsah své webové stránky kdykoli, kdekoliv a jakkoli. S naším systémem administrace je to možné. Jednoduché a intuitivní rozhraní vám umožní provést jakékoliv změny na vašem webu za pár sekund. Chcete aktualizovat menu, změnit fotografie nebo upravit otevírací dobu? S naším řešením to zvládnete na pár kliknutí.

3. Kompatibilita s rezervačními systémy

Jednou z největších výhod našich webových řešení je jejich kompatibilita s nejpopulárnějšími rezervačními systémy v České republice. Vaši zákazníci tak mohou snadno a pohodlně rezervovat stůl přímo na vašem webu.

4. Aktualizace v reálném čase

Naše webové řešení pro restaurace umožňuje okamžité aktualizace. Už žádné dlouhé čekání na technickou podporu nebo na externí webovou agenturu. Potřebujete aktualizovat denní menu? Nebo změnit fotografie z poslední akce? S naším systémem to zvládnete sami, rychle a snadno.